Sale bankietowe

Zapraszamy do zorganizowania przyjęcia w Valdi Classic.

Dajemy możliwość skomponowania własnego menu.

Pomożemy w zorganizowaniu samochodu do ślubu, transportu dla gości, fotografa, kamerzysty, DJ’a czy zespołu. Możemy przygotować grill w ogrodzie czy drink bar z profesjonalnym barmanem. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić marzenia naszych gości. Gwarantujemy doskonałą jakość, perfekcyjne przygotowanie i dbałość o każdy szczegół. Od początku naszej działalności podchodzimy do klienta indywidualnie, dlatego w Valdi Classic, oddajemy do Państwa dyspozycji 8 gustownie urządzonych sal, które w zależności od charakteru spotkania, kombinacji sal, bądź ilości gości, mogą pomieścić do 120 osób.

Sala Kryształowa

Główna sala restauracyjna otwarta na co dzień. Wizytówka Valdi Classic. Jasna tonacja kolorów jak i nastrojowe oświetlenie, stwarzają wyjątkowy nastrój oraz podkreślają elegancję wystroju sali. Wyrafinowane detale dopełniają efekt szlachetnego wnętrza.

Wykorzystując cały układ powyższych sal umiejscowionych na I piętrze naszego obiektu, organizujemy przyjęcia weselne, wykwintne bankiety oraz uroczyste bale dla 120 osób, gdzie stoły dla gości rozmieszczone są na układzie trzech sal, z kolei Sala Kryształowa staje się m.in. salą taneczną, balową.

Wirtualny spacer po sali Kryształowej


Sala Romantyczna

Zachwyci każdego Marzyciela.
Subtelność i delikatność uchwycona w każdym detalu.

Sala pomieści:

  • W układzie podkowy: 67 osoby
  • W układzie stołów równoległych: 82 osoby

Wirtualny spacer po sali Romantycznej


Sala Lustrzana

Łączona z Salą Romantyczną przy przyjęciach od 64 osób. Wówczas, przeznaczona jest na salę taneczną dla Sali Romantycznej.

Sala pomieści: 36 osób.


Sala Tondo

Sala utrzymana w kolorystyce bordo oraz złota. O jej wyjątkowości stanowi ogromne, pięknie rzeźbione lustro wraz ze stojącym pod nim hiszpańskim stołem oraz złote tondo (okrągła płaskorzeźba), stylizowane twórczością Alfonsa Muchy. Salę dodatkowo zdobi witraż znajdujący się na suficie.

Sala pomieści:

  • W układzie prostego stołu: do 26 osób
  • W układzie stołów równoległych: 40 osób

W układzie trzech powyższych sal ułożonych w jednym ciągu kondygnacyjnym, organizujemy przyjęcia okolicznościowe, w szczególności przyjęcia weselne do 70 osób. W układzie, w którym goście zasiadają na sali lawendowej i tondo, część taneczna odbywa się na sali błękitnej. Sale dzielone są szerokimi, przepięknymi, stylowymi drzwiami, które otwarte - pozwalają na kontakt wzrokowy gości, z kolei zamknięte - idealnie wyciszają odgłosy z sal przylegających. Wszystkie sale są klimatyzowane.

Wirtualny spacer po sali Tondo


Sala Lawendowa

Wyjątkowy nastrój tworzy połączenie odcieni fioletu oraz złota. Witrażowy żyrandol nadaje wnętrzu szyku i elegancji.

Sala pomieści:

  • W układzie prostego stołu: do 22 osób
  • Przy osobnych stołach: 30 osób

Wirtualny spacer po sali Lawendowej


Sala Błękitna

Nazwa sali nawiązuje do jej kolorystyki. Klasyczne, wyszukane ozdoby nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat. Wygodna sofa oraz fotele, umilają dłuższy pobyt gości.

Sala pomieści:

  • W układzie prostego stołu: 32 osoby
  • W układzie stołów równoległych: do 56 osób

Wirtualny spacer po sali Błękitnej


Sala z Ważką

Przytulna sala w jasnej tonacji ( z rzeźbą ważki na ścianie).

Sala pomieści do 30 osób.

Przylegająca do niej sala Klimta, może zostać przeznaczona na salę taneczną.

Wirtualny spacer po sali z Ważką


Sala Klimta

Mała, kameralna salka w ciepłej tonacji, nawiązująca swym wystrojem do twórczości Gustava Klimta.

Sala pomieści do 12 osób.

Wirtualny spacer po sali Klimta

Powrót do strony głównej Do góry